fbpx

Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym 'Podaruj Uśmiech’ zatrudni:

Sekretarkę / asystentkę zarządu

Wymagania:

• 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Biegła znajomość pakietu Office, w tym programu Excel oraz programów bazodanowych
• Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
• Odpowiedzialność, kreatywność, zaangażowanie, terminowość
• Zdolności organizacyjne

Obowiązki:

• Bieżąca obsługa sekretariatu Fundacji
• Administrowanie bazami danych Fundacji
• Współudział w akcjach charytatywnych
• Nadzór nad obsługą administracyjną akcji charytatywnych, w tym zbiórek publicznych
• Przygotowywanie sprawozdań i harmonogramów

Oferujemy:

• Pracę w kameralnym zespole, w doskonałej atmosferze
• Możliwość rozwoju zawodowego i długoterminowej współpracy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: adres [email protected] lub Fundacja 'Podaruj Uśmiech’, ul. Płocka 5A, 81-535 Gdynia, tel. 058-663-81-42

Specjalistę do spraw pozyskiwania funduszy

Specjalista do spraw pozyskiwania funduszy, wymagania: b. dobra obsługa komputera, umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji (komunikatywność), znajomość języka obcego, wykształcenie wyższe.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: adres [email protected] lub Fundacja 'Podaruj Uśmiech’, ul. Płocka 5A, 81-535 Gdynia, tel. 058-663-81-42

Konserwatora

Konserwator, 'złota rączka’, Fundacja 'Podaruj Uśmiech’, ul. Płocka 5A, 81-535 Gdynia, tel. 058-663-81-42

Serdecznie zapraszamy wolontariuszy do współpracy z naszą organizacją przy licznych projektach, które będziemy realizować i realizujemy cyklicznie w ciągu roku. Współpraca z nami daje wiele satysfakcji i uczy dodatkowych umiejętności np. w marketingu poprzez pomoc w dystrybucji cegiełek na rzecz naszych podopiecznych czy pomocy przy realizacji projektów i imprez charytatywnych.