Zwracamy się z prośbą o pomoc dla naszej małej córeczki |

Zwracamy się z prośbą o pomoc dla naszej małej córeczki

2010-03-01Artykuły

Lena PawZarząd Fundacji Dzieciom Niepełnosprawnym „Podaruj Uśmiech” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową na rzecz naszej podopiecznej Leny Paw, która urodziła się z bardzo rzadką wadą układu kostnego tzw. PFFD. Jej lewa nóżka nie rozwija się prawidłowo i obecnie jest już o kilka centymetrów krótsza od prawej.
Jesteśmy rodzicami trójki dzieci. Nasz najstarszy syn Gniewko ma 5 lat i jest od urodzenia niewidomy, Bartoszek ma 2 latka, a 9 miesięcy temu urodziła nam się córeczka Lenka z bardzo rzadką wadą układu kostnego tzw. PFFD. Jej lewa nóżka nie rozwija się prawidłowo i obecnie jest już o kilka centymetrów krótsza od prawej. Aby Lenka w przyszłości mogła normalnie żyć potrzebna jest seria niezwykle skomplikowanych i kosztownych operacji – bardzo bolesny zabieg wydłużania kości oraz rehabilitacja, wszystko to jest możliwe jedynie w USA. Nadzwyczajne osiągnięcia w leczeniu tego schorzenia ma słynny amerykański ortopeda dr Dror Paley (http://www.lengthening.us/). Naszej pięcioosobowej rodziny nie stać jednak na zebranie tak olbrzymiej kwoty na leczenie córeczki. Tym bardziej, że leczenie naszego synka Gniewka wymaga stałych wysokich wydatków.

SZCZĘŚCIE TO ZNACZY POMÓC I SPEŁNIĆ MARZENIA

Prosimy o dokonywanie nawet drobnych wpłat na poniższe konto Fundacji:
Fundacja Dzieciom Niepełnosprawnym ”Podaruj Uśmiech”,
81-535 Gdynia, ul. Płocka 5A
“ING BANK ŚLĄSKI 87 1050 1764 1000 0090 8000 1358”
z dopiskiem
“Operacja lewej kończyny dolnej Leny Paw”

Na powyższe konto darczyńcy mogą przekazywać darowizny finansowe, jak również środki pochodzące z 1% należnego podatku. Zgodnie z aktualnymi przepisami w chwili składania do Urzędu Skarbowego rocznego zeznania podatkowego, wystarczy wskazać numer KRS 0000 245 254 i w rubryce “dodatkowe adnotacje” wpisać „Operacja lewej kończyny dolnej Leny Paw“, a Urząd Skarbowy przekaże kwotę 1% podatku na rachunek bankowy Fundacji „Podaruj Uśmiech”.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wszelkie wpłaty dla naszych podopiecznych i podzielenie się Państwa 1% podatku.

Udostępnij

 • Published On : 11 lat ago on 2010-03-01
 • In The Categories Of : Artykuły

Inne artykuły z tej kategorii:
Powrót
 • Facebook

 • KRS: 0000 245 254

   

 • Zrzutka dla Agnieszki

 • Anioł Dobroczynności

 • Darowizny

 • Wspierają nas

 • Pitax

  Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Nr konta: ING Bank Śląski 49 1050 1764 1000 0023 0058 3966